تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تی سی ال شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد
loader

یخچال فریزر چهار درب تی سی ال

ظرفیت بزرگ یخچال فریزرهای چهار درب این امکان را به شما می دهد تا فضای بیشتری را برای دخیره سازی مواد غذایی در اختیار داشته باشید. برای لذت بردن از یک یخچال فریزر با گنجایش بالا، مدلهای چهار درب را به شما پیشنهاد می دهیم.

قبل از خرید بیشتر بدانید
input
4doors2-image

تکنولوژی AAT

در بدنه یخچال فریزر چهار درب تی سی ال، از سنگ تورمالین به عنوان ماده خام استفاده شده است. بکارگیری این سنگ معدنی موجب آزاد سازی و گردش دائم یون های منفی در فضای یخچال می گردد. گردش یون های منفی موجب از بین رفتن باکتری ها و بوی نامبوع شده و به حفظ تازگی مواد غذایی کمک می کند.

گارانتی 36 ماه مادیران

36 ماه گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 36 ماه می باشد.

سوالات متداول

چنانچه مخزن آبسردکن یخچال به شکل صحیح در قسمت مربوطه قرار نگیرد، ممکن است از آبسردکن آب چکه کند.

در صورتیکه درب یخچال را بلافاصله پس از بستن باز کنید، به علت ورود هوای گرم به داخل یخچال و ایجاد اختلاف فشار، درب به سختی باز می‌شود.

تنظیم دمای یخچال و فریزر در مدل‌های مختلف متفاوت است. بهترین بازه دمایی برای یخچال 4 درجه و برای فریزر 18، درجه است.

شنیدن صدای آلارم یخچال وقتی درب آن بسته است، ممکن است به این دلیل باشد که درب یخچال به مدت طولانی مدت باز بوده و باعث شده دمای داخل دستگاه افزایش یابد و آلارم به صدا در آمده باشد.