تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تی سی ال شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد
loader

یخچال و فریزر چهار درب تی سی ال مدل F540 AWD سفید

TCL F540 AWD 4 Door Refrigerator white

2 نفر برای این محصول رای داده اند.

یخچال و فریزر چهار درب تی سی ال مدل F540 AWD سفید

TCL F540 AWD 4 Door Refrigerator white

2 نفر برای این محصول رای داده اند.
  • تکنولوژی ها
tag
کالای همراه:

tag 36 ماه گارانتی مادیران
tag موجود در انبار

توضیحات تکمیلی

اطلاعات فنی

گارانتی مادیران

نظرات کاربران

توضیحات محصول۱

یخچال فریزر چهاردرب تی سی ال، فضای بزرگ با دسترسی آسان

یخچال فریزر مدل F540 از سری پر طرفدار یخچال فریزر های چهار درب (4 Door) تی سی ال است. ظرفیت ناخالص دستگاه 541 لیتر و نمودار مصرف انرژی آن A است. طراحی آن به گونه ای است که فضایی بزرگ با دسترسی آسان را برای ذخیره سازی مواد غذایی در اختیار کاربران قرار می دهد. این محصول دارای 2 طبقه و 2 کشوی شیشه ای مقاوم در قسمت یخچال و 6 کشوی جادار در قسمت فریزر است. دستگیره ها به صورت مخفی طراحی شده و علاوه بر اینکه موجب راحتی بیشتر در باز و بسته کردن درب دستگاه شده اند، ظاهری زیبا نیز به محصول بخشیده اند.

گردش دائمی یون‌ها با فناوری AAT

مدل F540 مجهز به فناوری AAT است. در فناوری AAT، بکارگیری سنگ تورمالین به عنوان ماده خام و اولیه در بدنه یخچال موجب آزاد سازی یون های منفی به صورت دائم در فضای یخچال می شود. گردش این یونها به همراه گردش هوای سرد در فضای یخچال، علاوه بر حفظ تازگی مواد غذایی مصرف انرژی را نیز به حداقل می رساند.

یخچال پایین فریزر تی سی ال
یخچال و فریزر چهار درب تی سی ال مدل F540 استیل

عملکرد تعطیلات

عملکرد تعطیلات برای زمانی که شما قصد رفتن به سفر و یا خروج طولانی مدت از منزل را دارید بسیار مناسب بوده و استفاده از آن تا حد زیادی به کاهش مصرف انرژی کمک می کند. با فعال کردن عملکرد تعطیلات بخش یخچال و فرآیند سرماسازی در آن کاهش پیدا کرده و گردش هوای سرد در یخچال به حداقل می رسد، در نتیجه دمای فضای یخچال بالا می رود تا جایی که نیاز هست مواد غذایی فاسد شدنی از قسمت یخچال خارج شود،  این درحالی است که بخش فریزر دستگاه در حال کارکردن است.

حفظ طراوت و تازگی با گردش هوای چندگانه

در این فناوری، هوای سرد از طریق دریچه هایی که در فاصله 10 میلیمتری زیر طبقات تعبیه شده است به صورت یکنواخت در فضای یخچال گردش پیدا میکند. گردش هوای سرد در فضای داخل یخچال موجب یکسان بودن دما در تمامی نقاط و بهبود روند سرمایش می شود. علاوه بر این گردش هوای تازه موجب افزایش ماندگاری و تازگی مواد غذایی می شود.

یخچال پایین فریزر تی سی ال
یخچال پایین فریزر تی سی ال

سرمایش و انجماد سریع

این ویژگی در مواقعی که حجم زیادی از مواد غذایی را در فضای یخچال یا فریزر قرار می دهید مورد استفاده قرار می گیرد. به کمک ویژگی سرمایش سریع در مدت زمان کوتاهی دمای داخل یخچال تا 2 درجه سانتیگراد کاهش یافته و با کمک ویژگی انجماد سریع دمای فضای داخلی فریزر در کمتر از 2 ساعت به 24- درجه می رسد. کاهش سریع دما کمک می‌کند تا مواد غذایی به سرعت سرد و یا فریز شوند، کیفیت و تازگی آنها باقی بماند و ارزش غذایی آنها حفظ شود. پس از اینکه مواد غذایی جدید به دمای یخچال و فریزر رسیدند مجددا تنظیمات دمای بخش یخچال وز یا فریزر به حالت قبل بر می گردد. ویژگی سرمایش و انجماد سریع در کاهش مصرف انرژی نقش بسیار موثری دارند.

سیستم برفک زدایی اتوماتیک (نوفراست)

به کمک سیستم برفک زدایی اتوماتیک (نوفراست)، بدون نیاز به دخالت دست و یا خاموش کردن دستگاه به مدت طولانی، برفک زدایی به صورت خودکار صورت می گیرد. آب حاصل از این برفک ها به یک محفظه روی کمپرسور هدایت می شود و در آنجا توسط گرمای کمپرسور تبخیر می شود. این تکنولوژی تا حد زیادی در کاهش مصرف انرژی موثر است.

warranty

36 ماه گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره مندی از این سرویس، این کالا به مدت 3 سال گارانتی قطعات و 5 سال گارانتی کمپرسور را دارا می باشد.

ارسال نظر

برای ارسال نظر باید قسمت های ستاره دار را پر کنید.

*
*

سوالات متداول

چنانچه مخزن آبسردکن یخچال به شکل صحیح در قسمت مربوطه قرار نگیرد، ممکن است از آبسردکن آب چکه کند.

در صورتیکه درب یخچال را بلافاصله پس از بستن باز کنید، به علت ورود هوای گرم به داخل یخچال و ایجاد اختلاف فشار، درب به سختی باز می‌شود.

تنظیم دمای یخچال و فریزر در مدل‌های مختلف متفاوت است. بهترین بازه دمایی برای یخچال 4 درجه و برای فریزر 18، درجه است.

برای ثبت اطلاع رسانی از موجودی محصول، لطفا شماره موبایل خود را از قسمت حساب کاربری تکمیل کنید.