تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تی سی ال شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد
loader

تاریخچه تی سی ال

برند TCL از سال 1981 فعالیت کاری خود را تحت عنوان شرکت لوازم خانگی TTK به عنوان یکی از اعضا ء 13 شرکت مشارکتی و سرمایه گذاری مشترک در چین آغاز کرد. این شرکت در حوزه تولید نوار ضبط صوت فعالیت می کرد. ادامه فعالیت تی سی ال از تولید تلفن ثابت و ارائه خدمات ارتباطاتی آغاز و منجر به توسعه خطوط تولیدی در زمینه طراحی، توسعه، تولید و فروش تلویزیون، تلفن همراه، سیستم‌های تهویه مطبوع، ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر و لوازم الکتریکی کوچک گردید. برند جهانی تی سی ال در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ دومین تولیدکننده تلویزیون در بازار جهانی و رتبه بندی جهانی سال ۲۰۱۹ دومین برند پرفروش دنیا معرفی شد.

همکاری مادیران و تی سی ال

همکاری مادیران با کمپانی TCL به عنوان فصل جدیدی از تجارت جهانی در شهریور ماه 1396 رقم خورد. گروه مادیران در همکاری خود با برند تی سی ال، عرضه گسترده لوازم خانگی و صوتی تصویری TCL را در ایران آغاز کرده است. این همکاری موید فصلی نوین در تاریخ گسترش فعالیت های این شرکت بوده است. این همکاری گامی نو در جهت تحقق شعار مادیران، یعنی ارائه محصولاتی تازه با قیمت مناسب و با کیفیت است. در راستای ارج نهادن به حقوق مصرف کنندگان، خدمات پس از فروش مادیران نیز تضمین کننده کیفیت محصولات تی سی ال است.

خدمات پس از فروش معتبر

خدمات پس از فروش مادیران با بیش از 50 سال فعالیت موفق در ارائه خدمات پس از فروش، ضامن خریدی مطمئن از محصولات تی سی ال است. محصولات صوتی و تصویری و کولرهای گازی با 24 ماه و محصولات لوازم خانگی تی سی ال با 36 ماه گارانتی معتبر مادیران عرضه می شوند.

تی سی ال در مسیر جهانی

TCL یکی از بزرگترین و در عین حال معتبرترین برند های تولیدی در چین است که در کنار دیگر برندها از کیفیت گرید A برخوردار است. برند تی سی ال مقام ششم در 100 برند برتر چین را داشته و برند اول در صنعت تلویزیون های رنگی به مدت 10 سال متوالی بوده است.در سال 2015 فروش تلویزیون LCD شرکت تی سی ال در مقام سوم جهان، فروش گوشی های موبایل مقام پنجم،‌ فروش پنل های LCD/LED مقام ششم و فروش سیستم های تهویه مطبوع مقام پنجم در چین ، فروش ماشین لباسشویی مقام ششم و ‌فروش یخچال مقام هفتم را داشته است.

مدیران ارشد

افتخارات تی سی ال

بیش از 4 دهه فعالیت برند TCL در عرصه جهانی و ایفای نقش کلیدی در بازار الکترونیک، قرارگیری در جمع 25 رهبر بازرگانی دنیا در سال 2004، رتبه 5 فروش تلویزیون‌های LCD جهان در سال 2012، دومین تولیدکننده تلویزیون در بازار جهانی در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ و دومین برند پرفروش دنیا در سال 2019 تنها بخشی از افتخارات تی سی ال در عرصه بین المللی است.

سوالات متداول

  • آیا امکان مراجعه حضوری برای خرید اقساطی وجود دارد؟
  • نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش کجا هستند؟
  • اگر کالای خریداری شده مغایر با سفارش باشد به کجا مراجعه کنم؟