تلویزیون های تی سی ال | 4k، Full Hd، Smart، QLED
loader

دسته‌ بندی تلویزیون های تی سی ال

تلویزیون های تی سی ال در 4 دسته Full HD، Smart، 4K و QLED بسته به آنچه از زاویه دید مخاطب مهم است، دسته بندی شده است. تلویزیون های TCL در اندازه های مختلف از 32 تا 85 اینچ متناسب با محیط مورد استفاده تولید شده است. برای خرید تلویزیون مناسب خود، ابتدا هدف از خرید تلویزیون را مشخص، سپس اقدام به انتخاب تلویزیون تی سی ال کنید.

تلویزیون های تی سی ال1
  • دسته بندی محصولات

کالاهای موجود

به ترتیب
تلویزیون تی سی ال مجهز به گوگل تی وی

تلویزیون های تی سی ال مجهز به Google TV

تلویزیون های تی سی ال مجهز به Google TV

تلویزیون هوشمند تی سی ال با پشتیبانی از رابط کاربری Google TV، امکان نمایش فیلم و سریال و انواع ویدیوها از همه پلتفرم ها را در خود جای داده است. با استفاده از این قابلیت، بیننده بدون مراجعه به اپلیکیشن خاصی، می تواند متناسب با سلیقه و نوع جستجوی خود، هر ویدیویی را در قاب تلویزیون TCL جستجو و تماشا کند.

تلویزیون تی سی ال مجهز به گوگل تی وی

سوالات متداول

برند TCL از سال 1981 فعالیت کاری خود را تحت عنوان شرکت لوازم خانگی TTK به عنوان یکی از اعضا ء 13 شرکت مشارکتی و سرمایه گذاری مشترک در چین آغاز کرد.

بیشتر بخوانید ...

قدمت تی سی ال به بیش از 40 سال می رسد. برند TCL از سال 1981 فعالیت کاری خود را تحت عنوان شرکت لوازم خانگی TTK به عنوان یکی از اعضا ء 13 شرکت مشارکتی و سرمایه گذاری مشترک در چین آغاز کرد.

هم اکنون در ایران با همکاری برند تی سی ال و مادیران، محصولات تلویزیون، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ساندبار و سیستم تهویه هوا با نام تی سی ال در حال تولید و عرضه است.

بیشتر بخوانید ...

خدمات پس از فروش برای تلویزیون‌های تی سی ال به مدت 24 ماه و به صورت پشتیبانی تلفنی و آنلاین در دسترس است.

بیشتر بخوانید ...