تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تی سی ال شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد
loader

شرایط و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت تی سی ال برای تمامی كاربران وب سایت قابل اجرا است.

سیاست حفظ حریم خصوصی، ضوابط و شرایط آن دسترسی به این وب سایت به منزله پذیرش ضوابط و شرایط (ذكرشده در قسمت‌های بعد) و سایر سیاست‌ها و ضوابط مربوطه (همگی تحت عنوان “ضوابط و شرایط” نامیده می‌شوند) بوده و بدون هیچ شرطی لازم الاجراء خواهد بود. درصورت عدم توافق با این ضوابط و شرایط، دسترسی و استفاده از این وب سایت ممنوع است.

1.حقوق منحصربفرد مالكیت

 تمامی حقوق منحصربفرد مالكیت این وب سایت متعلق به تی سی ال یا صاحبان امتیاز آن است. هیچ‌یك از قسمت‌های سایت را نمی‌توان بدون رضایت كتبی تی سی ال به عنوان قسمتی از سایر سایت‌ها یا به هر شكل دیگر (الكترونیكی یا غیره) كپی نموده، دوباره سازی كرده، تغییر، انتقال، ذخیره یا مورد بهره‌برداری تجاری قرارداد؛ مگر قسمت‌هایی از سایت كه برای مقاصد تجاری یا شخصی چاپ شده یا برروی درایو هارد یا حافظه ذخیره شده باشند. هرگونه استفاده غیرمجاز از این وب سایت موجب برهم خوردن قوانین مالكیت خصوصی و مقررات ارتباطات و آیین نامه‌ها خواهد شد.

2. استفاده از وب سایت

استفاده از سایت به هر روشی اعم از “page-scrape” ،”robot” ،”spider” یا سایر ابزار اتوماتیك، برنامه، الگوریتم یا مراحل دستی مشابه برای دستیابی، مالكیت، كپی یا هدایت قسمتی از وب سایت ممنوع است. همچنین به كارگیری هر روش دیگری برای فراگیری ساختار وب سایت یا تلاش برای كسب اجزاء، اسناد یا اطلاعات وب سایت ممنوع است. دسترسی غیرمجاز به هریك از قسمت‌ها یا مشخصات وب سایت یا سایر سرویس‌های ارائه شده آن از طریق هك كردن، رمزگشایی و نیز سایر روش‌های غیرمجاز ممنوع است.

3. لینك‌سازی

(سایت‌های لینك شده). این لینك‌ها فقط برای سهولت امر بیشتر طراحی شده و خارج از كنترل تی سی ال خواهد بود. دربرگیری هریك از سایت‌های لینك شده دلیل بر تایید آن سایت لینك شده نیست. بدین وسیله تایید می‌کنید كه مسئولیت هرگونه استفاده از وب سایت با استناد بر سایت‌های لینك شده آن بر عهده خودتان است. تی سی ال توصیه می‌کند به دقت مراقب حق مالكیت و مابقی ضوابط و شرایط سایت‌های لینك شده مورد بازدید باشید. ممكن است تی سی ال برخی لینك‌ها را ممنوع کند. بنابراین باید به درخواست تی سی ال تمامی لینك‌های موردنظر را برداشته یا استفاده از آنها را متوقف کنید. پیش از اخذ رضایت نامه كتبی تی سی ال، حق انجام هیچ‌گونه تنظیمی در محتویات وب سایت، آگهی‌ها و سایر منابع درآمدزای آن نخواهید داشت.

4. كپی رایت

تمامی محتویات این وب سایت ازجمله متن‌ها، تصاویر، لوگوها، نمادها، عكس‌ها و نرم افزارها، دارائی تی سی ال محسوب شده و توسط قوانین بین المللی كپی رایت محافظت می‌شوند. تلفیق (به معنای جمع آوری، مرتب سازی و گردهم آوری) محتویات این سایت منحصراً متعلق به تی سی ال بوده و توسط قوانین بین المللی كپی رایت محافظت می‌شود. ممكن است از محتویات و نرم‌افزار این وب سایت برای خرید، فروش و منبع كارت الكترونیكی استفاده شود. سایر موارد استفاده همچون بازسازی، تغییر، مشاركت، انتقال و یا چاپ مجدد است. نمایش یا استفاده از محتویات و مطالب این وب سایت قویاً ممنوع است.

5. تضمین

بدینوسیله توافق می‌کنیدكه از تی سی ال، شركت‌های تابعه، مسئولان مربوطه، روسا، كاركنان و نمایندگان آن‌ها دربرابر ضررها و صدمات احتمالی مستقیم یا غیرمستقیم ناشی از نقض قوانین و مقررات این قرارداد و هریك از فعالیت های انجام شده مرتبط با وب سایت دفاع کرده و خسارات احتمالی آن‌ها را بپردازید.

6. ارسال

بدینوسیله توافق می‌کنید تمامی قوانین و مقررات كشوری را كه از طریق آن به وب سایت دسترسی پیدا كرده‌اید (علاوه بر دسترسی، استفاده، ارسال، ارسال مجدد و ورود تمامی مطالب ظاهرشده یا دست یافته ازطریق وب سایت) را خواهید پذیرفت

7. وارد كردن اطلاعات

تی سی ال هرگونه اطلاعات وارد شده به هنگام استفاده از وب سایت را نگهداری کرده و در راستای سیاست حفظ حریم خصوصی عمل خواهد كرد. (ذكر جزئیات در قسمت‌های بعد) تی سی ال مجاز است این اطلاعات را در هر زمانی حذف کند. بدینوسیله تایید می‌کنید كه مسئولیت تهیه فایل پشتیبان از چنین اطلاعاتی برعهده خودتان بوده و تی سی ال هیچگونه مسئولیتی دربرابر فقدان یا حذف آنها نخواهد داشت

8. عملكرد شما

استفاده از وب سایت به هر روشی كه سبب آسیب دیدگی، ایجاد وقفه یا زیان رسیدن به آن شود، ممنوع است. باید در نظر داشته باشید كه فقط شما – و نه تی سی ال – مسئول ارتباطات الكترونیكی و مطالب ارسالی از كامپیوترتان بوده و استفاده از وب سایت فقط برای اهداف قانونی جایز است. استفاده از وب سایت برای مقاصد زیر مجاز نخواهد بود:

  • ارسال، استفاده یا استفاده مجدد از موضوعات غیرقانونی، توهین آمیز، فریب دهنده، شرم آور، افترا آمیز، وقیح یا خطرناك.
  • ارسال، استفاده یا استفاده مجدد از مطالب و موضوعاتی كه برای شخص ثالث مضر یا توهین آمیز بوده و شامل یا حاوی ویروس‌های نرم افزاری، فعالیت های سیاسی، درخواست‌های تجاری، نامه‌های زنجیره ای، یا هرگونه Spam باشد.
  • استفاده از وب سایت به شكلی كه موجب آزردگی، ناراحتی یا هیجان بی‌مورد شود.

9. اظهارات کاربران، بازخورد و سایر موارد

اگر بنا به درخواست ما اطلاعات خاصی (به عنوان مثال انتقاد ) را وارد کرده یا بدون هیچگونه درخواستی از جانب ما اطلاعاتی ازقبیل نظرات خلاقانه، پیشنهادات ، طرح‌ها و ایده های خود را به صورت آنلاین ، ازطریق پست الکترونیک ، نامه و یا در قالب ‘comments’ مطرح کرده باشید، بدینوسیله موافقت کرده‌اید که ما می‌توانیم این اطلاعات را درهرزمانی و بدون هیچ‌گونه محدودیتی اصلاح، کپی، منتشر، توزیع و ترجمه کرده یا در هر رسانه ای از آنها استفاده کنیم. بدین وسیله ما قطعاً و تحت هیچ‌گونه الزامی موظف به : 1. نگهداری هرگونه پیشنهادی به شکل محرمانه نبوده 2. خسارت یا مبلغی بابت هیچیک از پیشنهادات نپرداخته 3. پاسخگوی هیچ‌گونه پیشنهادی نخواهیم بود.

 ما ممکن است و نه الزاماً ، اقدام به کنترل، اصلاح یا برداشتن هرگونه محتوایی کنیم که بنابر صلاحدید خود غیرقانونی، توهین‌آمیز، تهدیدکننده ، افترا آمیز، دارای تصاویر غیراخلاقی، موهن یا مختل کننده حریم خصوصی شخص ثالث شمرده شده و یا برخلاف قوانین Terms of Service باشد. بدینوسیله شما موافقت می‌کنیدتا هیچ‌یک از پیشنهادات و اظهارات‌تان موجب اختلال در حقوق شخصی سایر افراد اعم از کپی رایت، علامت تجاری، حریم شخصی یا سایر حقوق اختصاصی آنها نشود. علاوه براین شما موافقت می‌کنید که مطالب، پیشنهادات و اظهارات ارسالی شما فاقد هرگونه محتوای غیرقانونی، هجوآمیز، توهین کننده، حاوی ویروس کامپیوتر یا سایر مواردی خواهد بود که به هر نحو بر عملکرد سایت Service یا سایر وب سایت های مربوطه تاثیر منفی خواهد گذاشت. شما مجاز به استفاده از آدرس ایمیل، هویت اشتباه یا هر عملی که موجب گمراه‌سازی ما یا سایر افراد شود نخواهید بود. مسئولیت صحت و سقم نظرات و انتقادات واردشده در وب سایت منحصراٌ به عهده نویسنده آن بوده و این شرکت هیچگونه مسئولیت و تعهد قانونی درقبال مطالب ارسالی از جانب شما و سایر افراد نخواهد داشت.

10. محدودیت مسئولیت

تی سی ال و شعبات آن برخی اطلاعات و مطالب موجود را از طریق وب سایت و بعنوان سرویس ارائه می‌دهند. اطلاعات و مطالب این وب سایت “همانطور كه هست” بوده و هیچ‌یك از اطلاعات و مطالب آن با هدفی خاص یا برای كاربرانی با نیازها و موقعیت‌های ویژه طراحی و گنجانده نشده است. تی سی ال هیچ مسئولیتی درقبال نتایج حاصل از استفاده وب سایت یا سایت‌های لینك شده آن از جهت دقت، صحت، زمان بندی، قابلیت اطمینان یا سایر موارد مشابه نخواهد داشت. تی سی ال هیچ مسئولیتی دربرابر خطاها یا اشتباهات این قرارداد (مستقیم یا غیرمستقیم، ضرر و زیان یا ازدست دادن قسمتی از منفعت) نخواهد داشت. بدین وسیله تی سی ال از هرگونه ادعای برخاسته از اظهارات یا مطالب وب سایت مبرا خواهد بود.

با درنظرگرفتن حداكثر اختیارات قانونی، تی سی ال خود را از تمامی مسئولیت ها و تعهدات مرتبط با وب سایت مستثنی نموده و تمامی الزامات، اظهارات یا مفاهیم مشتمل بر الزامات تلویحی یا مقاصد خاص را رد می‌کند. تی سی ال هیچ تضمینی درخصوص عملكردهای گنجانده شده در وب سایت و پیوسته یا فاقد خطا بودن آنها نداشته و تعهدی نخواهد داشت كه وب سایت یا سرور حاوی ویروس یا سایر عناصر مضر نباشند. تی سی ال هیچ مسئولیتی درقبال خطاها یا اشتباهات و همچنین خطاهای ناشی از قرارداد نداشته و پاسخگوی زیان ها و صدمات (مستقیم یا غیرمستقیم، اشتباهات خاص، خسارات كلی و یا جزئی) نخواهد بود. با درنظرگرفتن حداكثر اختیارات قانونی، بدین وسیله اذعان می‌دارید درصورت نادیده گرفتن هریك از ضوابط و شرایط این قرارداد، خسارات احتمالی مرتبط با ادعاهای شخص ثالث (ناشی از نقض قرارداد برعلیه تی سی ال ) را به تی سی ال و كاركنان آن بپردازید. بدین‌وسیله شما تی سی ال را از تمامی ادعاهای برخاسته از وب سایت مبرا م‌کنید. این الزامات و شرایط شامل شركت‌های تابعه تی سی ال نیز خواهد بود.

11. خطاها، موارد اشتباه و حذف شده

در برخی موارد ممکن است خطاهایی در اطلاعات وب سایت ما یا Service دیده شود. خطاهایی از قبیل حذف یا اشتباه در مشخصات کالا، قیمت‌گذاری، تبلیغات، پیشنهادات، هزینه حمل محصول، زمان ارسال و موجود بودن کالا. ما این حق را خواهیم داشت تا در هر زمانی و بدون اعلام قبلی اقدام به اصلاح خطاها، اشتباهات و حذف‌شدگی‌ها کرده و درصورت نادرست بودن اطلاعات سایت Service یا وب سایت‌های مربوطه ، آنها را تغییر داده یا به روزرسانی کنیم. (اصلاح خطاها و به روزرسانی وب سایت می‌تواند پس از ثبت سفارش شما انجام شود) ما هیچ تعهدی دربرابر به روزرسانی، اصلاح و توضیح اطلاعات وب سایت Service و سایر وب سایت‌های مربوطه ازجمله اطلاعات قیمت‌گذاری نخواهیم داشت جز در موارد مورد نیاز قانونی. کلیه به روزرسانی های اطلاعات سایت Service یا وب سایت‌های مربوطه بدون زمان‌بندی مشخصی انجام خواهد شد

12. صرف نظر از حق

عدم موفقیت تی سی ال در اجرای هریك از ماده‌ها، شرایط و ضوابط این قرارداد دلیل بر صرف نظر تی سی ال از حقوق قانونی خود و اجرای متعاقب آن ماده یا ضوابط و شرایط قرارداد نخواهد بود

13. اصلاحیات

تی سی ال محق است بدون اعلان قبلی، شرایط و ضوابط این قرارداد را تغییردهد. بدینوسیله موافقت می‌کنیدكه استفاده پیوسته‌تان از وب سایت دلیل بر موافقت با مفاد و شرایط تنظیم شده بوده و درصورت انجام هرگونه تغییری، قرارداد جدید جایگزین ضوابط و شرایط قبلی خواهد شد. درهرنوبت استفاده از وب سایت، باید شرایط و ضوابط قرارداد را بررسی نموده و از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. آخرین تاریخ تغییر شرایط و ضوابط این قرارداد، 20 شهریور 1400 است.

14. قابلیت جداسازی

درصورت ابطال یا غیرمعتبرشدن هریك از شرایط این قرارداد یا غیرقابل اجراشدن آنها به هر دلیلی، می توان آن را بدون اثرگذاری برروی بقیه شرایط مجزا نمود بدون آنكه تاثیری بر اعتبار یا قابلیت اجرایی مابقی شرایط داشته باشد

15. قانون

استفاده شما از وب سایت و شرایط و ضوابط آن توسط قوانین و ضوابط جمهوری اسلامی ایران تعیین و نظارت می شود.

سیاست حفظ حریم خصوصی

 درصورت مشاهده وب سایت و استفاده از آن موظف به رعایت سیاست حفظ حریم خصوصی خواهید بود. درصورت عدم موافقت با سیاست حفظ حریم خصوصی، دسترسی یا استفاده از وب سایت ممنوع خواهد بود

1- جمع آوری اطلاعات

تی سی ال مجاز است دو نوع اطلاعات مربوط به شما را از طریق وب سایت جمع آوری نماید:

الف. اطلاعات شخصی ثبت شده توسط خودتان برای دریافت خدمات ارائه شده ازطرف تی سی ال

ب. مجموعه اطلاعات فراهم شده توسط سیستم‌های تی سی ال كه بیشتر مرتبط با ردیابی وب سایت بوده و مرتبط با شخص شما نخواهند بود.

درصورت عدم دریافت اطلاعات شخصی كافی، ممكن است نتوانید از برخی سرویس های تی سی ال استفاده کنید. تی سی ال مجاز است اطلاعات اضافی درمورد پیشرفت های شما و نیز سایر اطلاعات مرتبط با تی سی ال را جمع‌آوری کند.

2- افشاء اطلاعات

تی سی ال مجاز به افشای اطلاعات در موارد زیر خواهد بود:

الف. برای ارائه سرویس های اضافی موردتقاضای شما، تی سی ال مجاز است درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر، اطلاعات جمع آوری شده درمورد شما را به شخص ثالث ارائه دهد.

ب. مجموعه اطلاعات ردیابی و سایر اطلاعاتی كه هویت شما را برای شخص ثالث مشخص نمی نمایند.

ج. افشاء اطلاعات شخصی شما برای شخص ثالث، درصورتی كه تی سی ال ازروی حسن نیت معتقد باشد كه ارائه این اطلاعات ازلحاظ قانونی ضروری‌اند.

د. ارائه اطلاعات شخصی شما به شخص ثالث، به شرط این‌كه تی سی ال از قبل اجازه شما را دریافت کرده باشد. (ممكن است مجوز به هنگام جمع آوری اطلاعات دریافت شده باشد)

3- استفاده از اطلاعات

تی سی ال در موارد زیر مجاز به استفاده اطلاعات شخصی جمع آوری شده خواهد بود:

الف. درصورتی‌كه مشخصات یا رمز ثبت شده برای استفاده از خدمات تی سی ال را فراموش كرده باشید، تی سی ال برای مشخص کردن هویت شما و انجام همكاری‌های لازم می‌تواند از اطلاعات ثبت شده استفاده کند.

ب. برای فراهم کردن خدمات مورد تقاضای شما.

ج. به منظور فراهم آوردن اطلاعات بیشتر درمورد سایر وب سایت ها و خدماتی كه ازنظر تی سی ال برایتان حائز اهمیت است.

د. برای بازاریابی‌های آینده، اهداف همگانی و مشترك – ازجمله بازاریابی مستقیم – و نیز تحقیقات و مطالعات بازار

.ی. اطمینان از مرتبط بودن اطلاعات با علائق شما.

و. سایر مصارف مجاز از جانب شما.درصورت نیاز به استفاده اطلاعات شخصی تان در سایر موارد، تی سی ال رضایت شما را كسب خواهد کرد.

4- Cookie و پیگیری

تی سی ال مجاز است از فایل های “cookie” حاوی اطلاعات برای مشخص نمودن موارد زیر استفاده کند:

جزئیات آدرس IP، سیستم عامل (مثلاً ویندوز، MAC O/S ،LINUX)، جستجوگر (مثلاً Internet Explorer بعلاوه نسخه جستجوگر)، دامین (برای مشخص شدن كشوری كه از آن به سایت دسترسی دارید) و سایر اطلاعات كاربر (بعنوان مثال نام كاربر). تی سی ال مجاز است از اطلاعات “cookie” در موارد زیر استفاده کند:

الف. ترسیم الگوهای ترافیكی به وب سایت و خروج از آن.

ب. اطمینان از این موضوع كه هر آگهی و تبلیغ به مناسب‌ترین شخص نشان داده شده است.

ج. اطمینان از ورود شما به وب سایت و استفاده از خدمات آن و نیز استفاده از قسمتهای ثبت شده مخصوص كاربر.

می توانید “cookie” ها را در جستجوگر غیرفعال کرده و یا از درایو كامپیوترتان پاك كنید. برای استفاده از وب سایت نیازی به فعال شدن “cookie” ندارید، اما برای ارتباط با وب سایت و دسترسی به محتویات شخصی یا امنیتی آن، نیازمند فعال کردن “cookie” خواهید بود. ممكن است برخی صفحات وب درصورت غیرفعال بودن “cookie” به درستی عمل نكنند.

5- تهیه‌كنندگان مطالب، آگهی‌دهندگان و شركاء

ما هیچ مسئولیتی دربرابر جمع آوری اطلاعات، سیاست حفظ حریم خصوصی یا مطالب سایر وب سایت‌ها ازجمله وب سایت‌هایی كه ازطریق لینك متصل شده‌اند، نخواهیم داشت. قبل از ارائه اطلاعات‌تان به شخص ثالث باید برای آگاهی از سیاست‌های سایر وب سایت‌ها مستقیماً با اپراتورهای آنها تماس بگیرید.

6- برگزیدن یا صرفنظر نمودن

اگر تی سی ال خواستار جمع آوری اطلاعات باشد، استفاده از اطلاعات شخصی شما یا آشكار نمودن آن، خارج از این مجموعه قرارداشته و در این راستا دو گزینه در اختیار شما خواهد گذاشت:

الف. صرفنظر نمودن و عدم دریافت برخی خدمات و سهیم نشدن در برخی نقاط تعاملی

 ب. موافقت و ارتباط با تی سی ال در زمینه آگاهی از مشخصات جدید وب سایت، آزمون بتا یا فعالیت های تبلیغاتی

7- حفاظت از اطلاعات شخصی شما

متاسفانه انتقال اطلاعات ازطریق اینترنت كاملاً ایمن و بی خطر نخواهد بود. اگرچه تی سی ال تمام تلاش خود را برای حفاظت از اطلاعات شما به كار خواهد گرفت اما هیچ تضمینی درقبال مصونیت اطلاعات منتقل شده به وب سایت نخواهد داشت. مسئولیت خطرات احتمالی ارسال اطلاعات شخصی تان برعهده خودتان است. تی سی ال نهایت تلاش خود را برای به‌كارگیری استانداردهای ایمنی و محافظت از اطلاعات در برابر سوء استفاده های احتمالی به كار خواهد گرفت.

 اطلاعات شخصی فراهم شده از جانب شما در سرورهای امن ذخیره خواهد شد. تمامی اطلاعات خصوصی حساس توسط تكنولوژی پنهان سازی نیرومند صنعتی (industrial strength encryption technology ) ذخیره می شود. اطلاعات مالی از قبیل سپرده گذاری ها یا كارت های اعتباری بصورت دائم ذخیره نشده و یا توسط تی سی ال ضبط نخواهند شد مگر برای استفاده مستقیم در معاملات پولی فوری

8- نگه داشتن، تصحیح و به روز سازی اطلاعات

اطلاعات شما در اختیار تی سی ال یا شخص ثالث تعیین شده قرارخواهد گرفت. تی سی ال ممكن است به شخص ثالث دیگر اجازه دسترسی به اطلاعات شما را صادر کند، اما این كار فقط برای اهداف تعیین شده در سیاست حفظ حریم خصوصی انجام خواهد شد. تی سی ال تمام تلاش خود را به منظور حفظ امنیت اطلاعات و استفاده آنها در راستای حفظ حریم خصوصی به کار خواهد گرفت.

9- ضمائم

تی سی ال محق است بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال کند. بدینوسیله اعلام می‌کنید كه استفاده پیوسته از وب سایت دلیل بر موافقت شما با سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی نسخه‌های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه‌های تنظیم شده بعدی خواهند شد.

ارسال نظر

برای ارسال نظر باید قسمت های ستاره دار را پر کنید.

*
*