تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تی سی ال شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد
loader

کولرهای گازی پنجره ای

کولرهای گازی پنجره ای ویژه مناطق گرمسیری هستند. اﯾﻦ ﻧﺴﻞ از ﮐﻮﻟﺮﻫﺎي ﮔﺎزي ﺑﺎ راﻧﺪﻣﺎن و ﻇﺮﻓﯿﺖ ﺧﻨﮏ ﮐﻨﻨﺪﮔﯽ ﺑﺴﯿﺎر ﺑﺎﻻ، گزینه ای مناسب برای ﻣﻨﺎﻃﻖ ﺑﺎ آب و ﻫﻮاي ﮐﻮﯾﺮي و ﺣﺎره اي هستند.

input
پنجره ای1
گارانتی 36 ماه مادیران

36 ماه گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره مندی از این سرویس، این کالا به مدت 2 سال گارانتی قطعات و 5 سال گارانتی کمپرسور را دارا می باشد.

سوالات متداول

علت بوی نامطبوع ممکن است به دلیل تجمع قارچ و آلودگی در اطراف پنل و دمپر باشد. برای رفع این مشکل پنل داخلی می بایست سرویس شود. چنانچه بوی سوختگی از کولر به مشام می رسد ممکن است بورد دستگاه ایراد پیدا کرده و یا سیمهای ارتباطی آب شده باشد. برای رفع این مشکل با خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

بله، روی پنل پشت دریچه معمولا یک کلید برای خاموش و روشن کردن دستگاه وجود دارد.

نشت آب از کولرگازی اسپیلت دلایل مختلفی دارد. انسداد مسیر تخلیه آب، شکستگی سینی پنل داخلی، خارج شدن لوله درین، خرابی پمپ درین، نامناسب بودن عایق لوله ها، مشکل در سیکل تبرید و …
در صورت بروز این مشکل با همکاران ما در واحد خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

اگر پنل داخلی صدا می دهد احتمالا پره های فن شکسته و یا بالانس نیست. صدای پنل خارجی نیز ممکن است به دلیل شل بودن پایه ها باشد.

بهترین دما بین 21 تا 25 درجه است.