تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تی سی ال شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد
loader

کولرگازی 24000 اینورتر-T1 تی سی ال مدل TAC-24CHSA/XA81I

TCL TAC-24CHSA/ XA81I –T1 24000 Air Conditioner

2 نفر برای این محصول رای داده اند.

کولرگازی 24000 اینورتر-T1 تی سی ال مدل TAC-24CHSA/XA81I

TCL TAC-24CHSA/ XA81I –T1 24000 Air Conditioner

2 نفر برای این محصول رای داده اند.
  • تکنولوژی ها
tag
کالای همراه:

tag 24 ماه گارانتی مادیران
tag موجود در انبار

توضیحات تکمیلی

اطلاعات فنی

گارانتی مادیران

نظرات کاربران

توضیحات محصول۱

کولرهای گازی اینورتر تی سی ال سری XA81

کولرهای گازی تی سی ال، سری XA81 به دلیل بهره گیری از تکنولوژی اینورتر و مصرف انرژی بسیار کم، گزینه ای مناسب برای مناطق شهری هستند. کمپرسور این سری از کولرهای گازی از نوع روتاری T1 است و معمولا برای مناطق با آب و هوای معتدل توصیه می شود. این محصول علاوه بر ظاهری شکیل و زیبا دارای نمایشگر مخفی، تایمر 24 ساعته، کلید روشن شدن مجدد خودکار و رطوبت زدای مستقل نیز هست.

مصرف برق بسیار کم با تکنولوژی اینورتر

در کولرهای گازی مجهز به تکنولوژی اینورتر، عملکرد سیستم تنظیم دما بدین صورت است که زمانیکه دمای محیط به حد مورد نظر برسد، کمپرسور با حداقل سرعت کار می کند و وقتی دمای محیط بالا رفت مجددا دور موتور را افزایش می دهد تا فضا را خنک کند. در واقع به کمک سیستم اینورتر کمپسور خاموش نمی شود و فقط دور موتور کم و زیاد می شود. این تکنولوژی تا حد زیادی به کاهش مصرف برق و انرژی کمک می کند زیرا خاموش و روشن شدن مکرر کمپرسور موجب نوسانات متناوب برق و افزایش استهلاک کمپرسور می گردد.

کولرهای گازی اینورتر تی سی ال سری XA81
کولرهای گازی اینورتر تی سی ال سری XA81

حالت خواب

با فعال شدن ویژگی حالت خواب، کمپرسور کولرگازی با سرعت کمتری کار می کند تا علاوه بر حفظ دمای مناسب، موجب کاهش مصرف برق شود. به کمک این ویژگی، نوسانات دما با نویز بسیار کم در طول شب حفظ می شود در نتیجه خوابی آرام و دلپذیر بدون کمترین صدا را برای شما فراهم می آورد.

جریان هوای هوشمند

در این فناوری، در حالت سرمایش، هوای سرد به سمت سقف و در حالت گرمایش هوای گرم به سمت کف هدایت می شود تا تجربه ای دلنشین از سرمایش و گرمایش مطلوب را برای شما ایجاد نماید.

کولرهای گازی اینورتر تی سی ال سری XA81

طراحی بسیارایمن

در طراحی این نوع از کولرهای گازی، بخش های الکتریکی و میعانات به صورت جدا از هم هستند. عدم ارتباط بین این دو بخش موجب افزایش ایمنی هر چه بیشتر کولرگازی می شود.

warranty

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره مندی از این سرویس، این کالا به مدت 2 سال گارانتی قطعات و 5 سال گارانتی کمپرسور را دارا می باشد.

ارسال نظر

برای ارسال نظر باید قسمت های ستاره دار را پر کنید.

*
*

برای ثبت اطلاع رسانی از موجودی محصول، لطفا شماره موبایل خود را از قسمت حساب کاربری تکمیل کنید.