تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تی سی ال شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد
loader

یخچال بالا فریزر تی سی ال مدل T575 AWD سفید

TCL T575 AWD Top Freezer Refrigerator

3 نفر برای این محصول رای داده اند.
ارسال نظر

یخچال بالا فریزر تی سی ال مدل T575 AWD سفید

TCL T575 AWD Top Freezer Refrigerator

3 نفر برای این محصول رای داده اند.
ارسال نظر
  • تکنولوژی ها
tag
کالای همراه:

tag 36 ماه گارانتی مادیران
tag موجود در انبار

توضیحات تکمیلی

اطلاعات فنی

گارانتی مادیران

نظرات کاربران

توضیحات محصول۱

یخچال بالا فریزر تی سی ال، یک انتخاب مناسب

یخچال فریزر مدل T575 از سری بسیار محبوب فریزر بالاهای تی سی ال، با گنجایش مناسب یک انتخاب مناسب برای یک خانواده با جمعیت متوسط است. ظرفیت ناخالص این محصول 576 لیتر است، فریزر دستگاه در قسمت بالا و یخچال در قسمت پایین قرار دارد. بخش یخچال دارای 3 طبقه شیشه ای مقاوم و 2 کشوی کریستالی با قابلیت تنظیم رطوبت بوده و بخش فریزر دارای یک طبقه می باشد و با توجه به عرض و عمق مناسب دستگاه شما می توانید به راحتی مواد غذایی با حجم زیاد را در آن نگهداری کنید. این محصول با نمودار مصرف انرژی A+ در دسته محصولات کم مصرف قرار دارد.

کشوهای جادار با قابلیت حفظ رطوبت و تازگی مواد غذایی

مدل T575 مجهز به کشوهای بزرگ و جادار با قابلیت تنظیم رطوبت است. این کشوها در قسمت یخچال قرار دارند و دارای دریچه ای هستند که با باز و یا بسته کردن آن می توان تبادل جریان هوا را کنترل کرد. نگهداری میوه و سبزیجات در این کشوها موجب حفظ تازگی و کیفیت آنها می شود.

یخچال و فریزر تی سی ال
یخچال پایین فریزر تی سی ال

حفظ طراوت و تازگی با گردش هوای چندگانه

در این فناوری، هوای سرد از طریق دریچه هایی که در فاصله 10 میلیمتری زیر طبقات تعبیه شده است به صورت یکنواخت در فضای یخچال گردش پیدا میکند. گردش هوای سرد در فضای داخل یخچال موجب یکسان بودن دما در تمامی نقاط و بهبود روند سرمایش می شود. علاوه بر این گردش هوای تازه موجب افزایش ماندگاری و تازگی مواد غذایی می شود.

سرمایش و انجماد سریع

این ویژگی در مواقعی که حجم زیادی از مواد غذایی را در فضای یخچال یا فریزر قرار می دهید مورد استفاده قرار می گیرد. به کمک ویژگی سرمایش سریع در مدت زمان کوتاهی دمای داخل یخچال تا 2 درجه سانتیگراد کاهش یافته و با کمک ویژگی انجماد سریع دمای فضای داخلی فریزر در کمتر از 2 ساعت به 24- درجه می رسد. کاهش سریع دما کمک می‌کند تا مواد غذایی به سرعت سرد و یا فریز شوند، کیفیت و تازگی آنها باقی بماند و ارزش غذایی آنها حفظ شود. پس از اینکه مواد غذایی جدید به دمای یخچال و فریزر رسیدند مجددا تنظیمات دمای بخش یخچال وز یا فریزر به حالت قبل بر می گردد. ویژگی سرمایش و انجماد سریع در کاهش مصرف انرژی نقش بسیار موثری دارند.

یخچال پایین فریزر تی سی ال

سیستم برفک زدایی اتوماتیک (نوفراست)

به کمک سیستم برفک زدایی اتوماتیک (نوفراست)، بدون نیاز به دخالت دست و یا خاموش کردن دستگاه به مدت طولانی، برفک زدایی به صورت خودکار صورت می گیرد. آب حاصل از این برفک ها به یک محفظه روی کمپرسور هدایت می شود و در آنجا توسط گرمای کمپرسور تبخیر می شود. این تکنولوژی تا حد زیادی در کاهش مصرف انرژی موثر است.

warranty

36 ماه گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره مندی از این سرویس، این کالا به مدت 3 سال گارانتی قطعات و 5 سال گارانتی کمپرسور را دارا می باشد.

ارسال نظر

برای ارسال نظر باید قسمت های ستاره دار را پر کنید.

*
*

سوالات متداول

چنانچه مخزن آبسردکن یخچال به شکل صحیح در قسمت مربوطه قرار نگیرد، ممکن است از آبسردکن آب چکه کند.

در صورتیکه درب یخچال را بلافاصله پس از بستن باز کنید، به علت ورود هوای گرم به داخل یخچال و ایجاد اختلاف فشار، درب به سختی باز می‌شود.

تنظیم دمای یخچال و فریزر در مدل‌های مختلف متفاوت است. بهترین بازه دمایی برای یخچال 4 درجه و برای فریزر 18، درجه است.

برای ثبت اطلاع رسانی از موجودی محصول، لطفا شماره موبایل خود را از قسمت حساب کاربری تکمیل کنید.