loader

تلویزیون QLED UHD 4K هوشمند تی سی ال مدل C715 سایز 65 اینچ

TCL C715 QLED UHD 4K Smart TV 65"

1 نفر برای این محصول رای داده اند.

تلویزیون QLED UHD 4K هوشمند تی سی ال مدل C715 سایز 65 اینچ

TCL C715 QLED UHD 4K Smart TV 65"

1 نفر برای این محصول رای داده اند.
 • تکنولوژی ها
tag
کالای همراه:

tag 24 ماه گارانتی مادیران
tag موجود در انبار

توضیحات تکمیلی

اطلاعات فنی

گارانتی مادیران

نظرات کاربران

توضیحات محصول۱

تلویزیون C715 تی سی ال با فناوری QLED

تلویزیون هوشمند تی سی ال مدل C715 در سایز 65 اینچ با وضوح تصویر بسیار بالا 4K ULTRA HD مجهز به فناوری QLED است. تلویزیون تی سی ال مدل 65C715 با تکنولوژی HDR10 رنگهایی زنده و واقعی را به نمایش می‌گذارد. تلویزیون C715 تی سی ال مجهز به فناوری MEMC برای پخش تصاویر بدون لگ است. سیستم عامل اندروید و اتصال به اینترنت، امکان وب‌گردی، خرید آنلاین و کار با اپلیکیشن‌های دلخواه را به شما می دهد. بنابراین این قاب تنها نمایشگر فیلم و تصاویر نیست و به وسیله آن می توان به دنیایی از سرگرمی و امکانات متصل شد.

امکانات ویژه تلویزیون C715 تی سی ال

تلویزیون هوشمند تی سی ال مدل 65C715 دارای 16 گیگابایت حافظه داخلی می باشد. قابلیت PVR تلویزیون هوشمند تی سی ال مدل C715 این امکان را به شما میدهد که برنامه های مورد علاقه خود را بر روی فلش مموری USB یا هارد اکسترنال با منبع تغذیه جداگانه ذخیره نمایید. ویژگی TIME SHIFT این امکان را میدهد كه برنامه های زنده تلویزیون را ضبط نموده و درحین ضبط برنامه، قسمتهای مورد علاقه خود را مشاهده نمایید، بدون اینكه وقفه ای در ضبط برنامه زنده پیش آید.

تلویزیون QLED تی سی ال

فناوری QLED با ترکیب کیفیت تصویر 4K ULTRA HD

فناوری QLED یا نقاط کوانتومی (QD)، نانوکریستال های نیمه رسانا و بسیار کوچک هستند. هنگامی که نور پس زمینه از لایه دارای نقاط کوانتومی عبور میکند واقعی ترین رنگ ها را تولید می کند. تلویزیون هوشمند تی سی ال مدل C715 با فناوری QLED و کیفیت تصویر UHD 4K باعث ایجاد رنگ هایی با بیشترین خلوص و تصویری با بیشترین جزئیات می شود. این تلویزیون مناسب تماشای محتوای تولید شده با کیفیت 4K است.

تلویزیون UHD 4K تی سی ال

فناوری MEMC افزایش انتقال سرعت تصویر

تلویزیون هوشمند تی سی ال مدل 65C715 مجهز به فناوری MEMC است. این فناوری لرزش حرکت ها و سایه ها را به سطحی که چشم انسان قادر به درک آن باشد، کاهش داده و حرکت های سریع را واقعی تر جلوه می دهد. همچنین با حذف لرزش های تصویر از سو سو زدن صفحه نمایش هنگام پخش تصاویر سریع جلوگیری میکند، در نتیجه تلویزیون هوشمند C715 تی سی ال تصاویر را روان و طبیعی به نمایش خواهد گذاشت. این فناوری برای دیدن فیلم‌‌ها و مسابقات ورزشی و همچنین بازی‌های کامپیوتری مناسب است.

تلویزیون C715 تی سی ال مجهز به فناوری MEMC
سیستم عامل اندروید تلویزیون تی سی ال

تلویزیون هوشمند C715 با سیستم عامل اندروید 

یک قاب جادویی و هوشمند، با وجود سیستم عامل اندروید، شما را به دنیای بزرگ تکنولوژی دعوت می‌کند. ایجاد امکان وب‌گردی، خرید آنلاین و کار با اپلیکیشن‌های دلخواه شما، دریچه‌ای به سمت دنیایی مدرن است.هوشمند بودن تلویزیون C715 و همچنین وجود سیستم عامل اندروید ورژن 9 باعث می‌شود این قاب تنها نمایشگر فیلم و تصاویر نباشد و به وسیله آن بتوان به دنیایی از سرگرمی و امکانات متصل شد.

تکنولوژی HDR 10 رنگ های بی نهایت زنده

تلویزیون هوشمند 65C715 تی سی ال از تکنولوژی 10 HDR پشتیبانی می‌کند. این تکنولوژی عمق تصاویر را با افزایش نمایش نقاط روشن به صورت روشن‌تر و نقاط تاریک به صورت تیره‌تر، افزایش می‌دهد. تکنولوژی HDR10 در تلویزیون QLED UHD 4K هوشمند تی سی ال مدل C715 باعث می‌شود طیف وسیع‌تری از رنگ‌ها به صورت طبیعی و زنده در این قاب دیده شوند.

فناوری HDR10
وای فای اسکرین میرور

تلویزیون C715 تی سی ال و WIFI Screen Mirror

تلویزیون هوشمند 65C715 تی سی ال مجهز به قابلیت WIFI Screen Mirror است. با این تکنولوژی کاربران می‌توانند به راحتی گوشی موبایل خود را بدون نیاز به سیم به تلویزیون متصل کنند و از تماشای صفحه گوشی خود بر روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون لذت ببرند. این ویژگی برای تماشای عکس‌های گرفته شده با موبایل بر روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون تی سی ال بسیار کاربردی خواهد بود.

اتصالات و درگاه ها

تلویزیون مدل 65C715 تی سی ال دارای دو درگاه USB.02 و سه درگاه HDMI است . در این مدل از تلویزیون های  تی سی ال 65C715 اتصال ساندبار و اسپیکر از طریق Bluetooth نیز امکان پذیر کرده است. تلویزیون تی سی ال مدل 65C715 با قابلیت PVR این امکان را به شما میدهد که برنامه های مورد علاقه خود را بر روی فلش مموری USB یا هارد اکسترنال با منبع تغذیه جداگانه ذخیره نمایید.  تلویزیون تی سی ال مدل 65C715 دارای قابلیت TIME SHIFT این امکان را میدهد كه برنامه های زنده تلویزیون را ضبط نموده و درحین ضبط برنامه، قسمتهای مورد علاقه خود را مشاهده نمایید، بدون اینكه وقفه ای در ضبط برنامه زنده پیش آید.

درگاه ها و اتصالات

جمع بندی

وضوح تصویر بسیار بالا 4K ULTRA HD در تلویزیون C715 تی سی ال در کنار فناوری QLED امکان تماشای واقعی ترین رنگ ها با بیشترین خلوص را فراهم می کند. تلویزیون تی سی ال مدل 65C715 از فناوری MEMC برای نمایش تصاویر سریع، روان‌تر و بدون لگ (Lag) استفاده می کند. قاب جادویی تلویزیون هوشمند 65C715 با وجود سیستم عامل اندروید، شما را به دنیای بزرگ تکنولوژی دعوت می‌کند. این تلویزیون مجهز به قابلیت WIFI Screen mirror امکان پخش تصاویر گوشی موبایل در صفحه بزرگ تلویزیون فراهم کرده است. دارای دو درگاه USB و سه درگاه HDMI اتصال انواع دستگاه را به تلویزیون فراهم کرده است.

warranty

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.

ارسال نظر

برای ارسال نظر باید قسمت های ستاره دار را پر کنید.

*
*

سوالات متداول

برای اشتراک گذاری فیلم، موسیقی و عکس در تلویزیون های تی سی ال مدل C635/65-55 مطابق روش زیر عمل کنید:

 • دکمه هوم بار ﺑر روی رﯾﻣوت ﮐﻧﺗرل را ﻓﺷﺎر دهید.
 • در صفحه اﺻﻠﯽ وارد MagiConnect ﺷوﯾد
 • برنامه QR اﺳﮑن (ﺑﺎرﮐد ﺧوان) را ﺑر روی ﮔوﺷﯽ داﻧﻠود و ﻧﺻب کنید.
 • برنامه QR اﺳﮑن، ﺑﺎرﮐد را ، از روی صفحه ﺗﻠوﯾزﯾون اﺳﮑن ﮐرده ، ﻟﯾﻧﮏ داﻧﻠود برنامه ﺑه ﮔوﺷﯽ ھﻣراه ارﺳﺎل ﻣﯽ ﺷود.
 • برنامه T-CAST را داﻧﻠود ﮐرده ، ﺗﻠوﯾزﯾون و ﮔوﺷﯽ هر دو به ﯾﮏ ﻣودم نقطه اتصال( ﺑﺎﯾد ﻣﺗﺻل ﺷوﻧد و درون ﯾﮏ شبکه ﺑﺎﯾد ﻗرار ﺑﮕﯾرﻧد ، ﺑﺎ اﺟرای ﻧرم اﻓزار T-CAST ﺑر روی ﮔوﺷﯽ، ﻣوزﯾﮏ، ﻓﯾﻠم و ﻣدﯾﺎ ، که داﺧل حافظه ﮔوﺷﯽ اﺳت را اﻧﺗﺧﺎب کنید.
 • Cast To TV را زده ، ﻓﺎﯾل ھﺎی ﺻوﺗﯽ و ﺗﺻوﯾری به صفحه ﺗﻠوﯾزﯾون ﻣﻧﺗﻘل ﻣﯽ ﺷود .

برای نصب نرم افزار روی تلویزیون C635 تی سی ال مطابق روش زیر عمل کنید:

به دو طریق می توانید روی تلویزیون تی سی ال، نرم افزار نصب کنید.
1- از طریق Google Play
وارد قسمت جستجو شده و نرم افزار مد نظر را سرچ کنید.
در صورت فعال بودن و رفع فیلتر Google Play، نرم افزار را نصب و راه اندازی کنید.

2- از طریق USB
نرم افزارهای مد نظر سازگار با نسخه اندروید TV را دانلود کرده و بر روی فلش انتقال می دهیم و به پورت USB تلویزیون متصل می کنیم. سپس مراحل زیر را طی کنید:

 • دکمه HOME بر روی ریموت کنترل را فشار دهید.
 • در قسمت برنامه ها وارد گارد محافظت شوید.
 • وارد مدیر برنامه و قسمت نصب شوید.
 • بعد از منوی درایو USB وارد فلش شوید و نصب نرم افزار را انجام دهید.

برای نصب نرم افزار روی تلویزیون های تی سی ال مدل

43S6500/6510
55/65C715-50/55P615/725-50/55/65P8SA-55P8M

مطابق روش زیر عمل کنید:

1- دانلود مستقیم از طریق مرورگر
ابتدا دکمه HOME بر روی کنترل را زده ، وارد قسمت هوشمند تلویزیون شوید.
در مرورگر قسمت آدرس بار ، نرم افزار مورد نیاز خود را نوشته و آن را جست و جو و سپس دانلود کنید.
فایل دانلود شده در صفحه اصلی در قسمت رسانه ، در مسیر حافظه داخلی و پوشه دانلود ذخیره می شود وارد آن قسمت شده و با کلیک بر روی نرم افزار آن را نصب کنید .

2- از طریق اتصال فلش
نرم افزارهای مد نظر سازگار با نسخه اندروید TV را دانلود کرده و بر روی فلش انتقال میدهیم و به پورت USB تلویزیون متصل می کنیم
ابتدا دکمه HOME بر روی کنترل را زده ، وارد قسمت هوشمند تلویزیون شوید.
در قسمت صفحه اصلی وارد قسمت رسانه شوید
وارد حافظه جانبی یا همان فلش شوید و نصب نرم افزارها را انجام دهید .

برای ثبت اطلاع رسانی از موجودی محصول، لطفا شماره موبایل خود را از قسمت حساب کاربری تکمیل کنید.