تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تی سی ال شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد
loader

تلویزیون QLED UHD 4K هوشمند google TV تی سی ال مدل C645 سایز 55 اینچ

TCL C645 QLED 4K UHD Google TV 55"

1 نفر برای این محصول رای داده اند.
ارسال نظر

تلویزیون QLED UHD 4K هوشمند google TV تی سی ال مدل C645 سایز 55 اینچ

TCL C645 QLED 4K UHD Google TV 55"

1 نفر برای این محصول رای داده اند.
ارسال نظر
 • تکنولوژی ها
tag
کالای همراه:

tag 24 ماه گارانتی مادیران
tag موجود در انبار

توضیحات تکمیلی

اطلاعات فنی

گارانتی مادیران

نظرات کاربران

توضیحات محصول۱

تلویزیون C645 تی سی ال؛ یک محصول همه چیز تمام

تلویزیون هوشمند تی سی ال 55C645 با وضوح تصویر بسیار بالا 4K ULTRA HD امکان تماشای محتوای تولید شده به روز را فراهم می‌کند. که مجهز به فناوری نقطه کوانتومی نانوکریستال‌های نیمه رسانا و بسیار کوچک، واقعی ترین رنگ ها را تولید می‌کند. تلویزیون تی سی ال مدل 55C645 از تکنولوژی HDR10+/Dolby vision استفاده می‌کند. همچنین از فناوری MEMC تصاویر سریع، روان‌تر و بدون لگ (Lag) را به نمایش می گذارد. این فناوری برای دیدن فیلم‌‌ها و مسابقات ورزشی و به ویژه بازی‌های کامپیوتری مناسب است.

این تلویزیون با بهره‌گیری از فناوری 120HZ.DLG امکان پخش محتوای 120 هرتزی را برای شما محیا می کند و تجربه بازی بسیار روان‌تری در دسترس شماست. تلویزیون هوشمند 55C645 مجهز به GOOGLE TV بر روی اندروید 11 است. دارای 16گیگابایت حافظه داخلی و 2 گیگابایت رم است. این مدل از تلویزیون های تی سی ال 55C645 اتصال ساندبار و اسپیکرموبایل از طریق Bluetooth نیز ممکن کرده و با قابلیت WIFI Screen mirror امکان پخش تصاویر گوشی موبایل در صفحه بزرگ تلویزیون فراهم کرده است. دارای یک درگاه USB3 و سه درگاه HDMI است.

دنیایی از رنگ‌های شگفت‌انگیز با فناوری QLED

نقاط کوانتومی (QD) نانوکریستال‌های نیمه رسانا و بسیار کوچک هستند. هنگامی که نور پس زمینه از لایه دارای نقاط کوانتومی عبور می‌کند واقعی‌ترین رنگ‌ها را تولید می‌کند. تلویزیون دارای لایه‌ی نقاط کوانتومی، تلویزیونی است که با فناوری نور پس زمینه سازگار است و باعث ایجاد رنگ‌هایی با بیشترین خلوص می‌شود.

QLED کیفیتی بی نظیر

لمس تفاوت با کیفیت تصویر UHD 4K

تلویزیون مدل 55C645 تی سی ال دارای وضوح تصویر ULTRA HD 4K است و برای تماشای تصاویر و محتوای تولید شده با تکنولوژی روز بهترین انتخاب است. اگر چه این وضوح برای تماشای بسیاری از محتواهای درحال پخش مناسب است ولی برای لذت بردن از محتوای تولید شده با کیفیت 4K تلویزیون‌های 4K ULTRA HD گزینه بهتری هستند.

یگ گام به جلو با کیفیت تصویر UHD 4K

فناوری MEMC افزایش انتقال سرعت تصویر  

فناوری MEMC لرزش حرکت‌ها و سایه‌ها را به سطحی که چشم انسان قادر به درک آن باشد، کاهش داده و حرکت‌های سریع را واقعی‌تر جلوه می‌دهد. همچنین با حذف لرزش‌های تصویر از سو سو زدن صفحه نمایش هنگام پخش تصاویر سریع جلوگیری می‌کند، در نتیجه تصاویر را روان و طبیعی به نمایش خواهد گذاشت.

افزایش انتقال تصویر با MEMC

دوستی هوشمند با اندروید 11 و Google TV

تلویزیون هوشمند 55C645 مجهز به GOOGLE TV بر روی اندروید 11 است. وجود سیستم GOOGLE TV در این تلویزیون امکانات زیادی را در اختیار کاربران می‌گذارد و دسترسی به دنیایی از ویدیو و سرگرمی را ممکن ساخته است.

هوشمندی با اندروید 11
رنگ های زنده تر با HDR10

رنگ‌های زنده‌تر با تکنولوژی HDR10+/Dolby vision

تلویزیون هوشمند 55C645 تی سی ال از تکنولوژی DOLBY VISION و +HDR10 پشتیبانی می‌کند. این تکنولوژی با افزایش نمایش نقاط روشن به صورت روشن‌تر و نقاط تاریک به صورت تیره‌تر، عمق تصاویر را افزایش می‌دهد. تکنولوژی HDR10+DOLBY VISION در تلویزیون HD 4K ULTRA هوشمند تی سی ال مدل 55C645 باعث می‌شود طیف وسیع‌تری از رنگ‌ها به صورت طبیعی و زنده در این قاب دیده شوند.

مجهز به فناوری 120HZ.DLG

این فناوری برای دیدن فیلم‌‌ها و مسابقات ورزشی و همچنین بازی‌های کامپیوتری مناسب است. تلویزیون 55C645 تی سی ال با بهره گیری از فناوری 120HZ.DLG امکان پخش محتوای 120 هرتزی را برای شما محیا می‌کند.

فناوری 120HZ.DLG

اتصال بی‌سیم و تکنولوژی WIFI Screen Mirror

تلویزیون هوشمند 55C645 مجهز به قابلیت WIFI Screen Mirror است. با این تکنولوژی کاربران می‌توانند به راحتی گوشی موبایل خود را بدون نیاز به سیم به تلویزیون متصل کنند و از تماشای صفحه گوشی خود بر روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون لذت ببرند. این ویژگی برای تماشای عکس‌های گرفته شده با موبایل بر روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون بسیار کاربردی خواهد بود.

اتصالات و درگاه‌ها

تلویزیون مدل 55C645 تی سی ال دارای یک درگاه USB.03 و سه درگاه HDMI است. در این مدل از تلویزیون‌های تی سی ال 55C645 اتصال ساندبار و اسپیکر از طریق Bluetooth نیز امکان پذیر کرده است.

جمع بندی

تلویزیون 4k UHD هوشمند google TV تی سی ال مدل C645 در سایز 55 اینچ دارای 16 گیگابایت حافظه داخلی و 2 گیگابایت رم است. این محصول جدید مجهز به انواع فناوری‌های تصویری اعم از وضوح تصویر 4K ULTRA HD و فناوری HDR10+/Dolby vision است. همچینن این محصول از فناوری 120HZ.DLG و MEMC پشتیبانی می‌کند. سیستم GOOGLE TV و اندروید 11 و فناوری صوتی DOLBY ATMOS از جمله تکنولوژی های بکاررفته در این محصول است.

warranty

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره مندی از این سرویس، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.

ارسال نظر

برای ارسال نظر باید قسمت های ستاره دار را پر کنید.

*
*

سوالات متداول

برای اشتراک گذاری فیلم، موسیقی و عکس در تلویزیون های تی سی ال مدل C635/65-55 مطابق روش زیر عمل کنید:

 • دکمه هوم بار ﺑر روی رﯾﻣوت ﮐﻧﺗرل را ﻓﺷﺎر دهید.
 • در صفحه اﺻﻠﯽ وارد MagiConnect ﺷوﯾد
 • برنامه QR اﺳﮑن (ﺑﺎرﮐد ﺧوان) را ﺑر روی ﮔوﺷﯽ داﻧﻠود و ﻧﺻب کنید.
 • برنامه QR اﺳﮑن، ﺑﺎرﮐد را ، از روی صفحه ﺗﻠوﯾزﯾون اﺳﮑن ﮐرده ، ﻟﯾﻧﮏ داﻧﻠود برنامه ﺑه ﮔوﺷﯽ ھﻣراه ارﺳﺎل ﻣﯽ ﺷود.
 • برنامه T-CAST را داﻧﻠود ﮐرده ، ﺗﻠوﯾزﯾون و ﮔوﺷﯽ هر دو به ﯾﮏ ﻣودم نقطه اتصال( ﺑﺎﯾد ﻣﺗﺻل ﺷوﻧد و درون ﯾﮏ شبکه ﺑﺎﯾد ﻗرار ﺑﮕﯾرﻧد ، ﺑﺎ اﺟرای ﻧرم اﻓزار T-CAST ﺑر روی ﮔوﺷﯽ، ﻣوزﯾﮏ، ﻓﯾﻠم و ﻣدﯾﺎ ، که داﺧل حافظه ﮔوﺷﯽ اﺳت را اﻧﺗﺧﺎب کنید.
 • Cast To TV را زده ، ﻓﺎﯾل ھﺎی ﺻوﺗﯽ و ﺗﺻوﯾری به صفحه ﺗﻠوﯾزﯾون ﻣﻧﺗﻘل ﻣﯽ ﺷود .

برای نصب نرم افزار روی تلویزیون C635 تی سی ال مطابق روش زیر عمل کنید:

به دو طریق می توانید روی تلویزیون تی سی ال، نرم افزار نصب کنید.
1- از طریق Google Play
وارد قسمت جستجو شده و نرم افزار مد نظر را سرچ کنید.
در صورت فعال بودن و رفع فیلتر Google Play، نرم افزار را نصب و راه اندازی کنید.

2- از طریق USB
نرم افزارهای مد نظر سازگار با نسخه اندروید TV را دانلود کرده و بر روی فلش انتقال می دهیم و به پورت USB تلویزیون متصل می کنیم. سپس مراحل زیر را طی کنید:

 • دکمه HOME بر روی ریموت کنترل را فشار دهید.
 • در قسمت برنامه ها وارد گارد محافظت شوید.
 • وارد مدیر برنامه و قسمت نصب شوید.
 • بعد از منوی درایو USB وارد فلش شوید و نصب نرم افزار را انجام دهید.

برای نصب نرم افزار روی تلویزیون های تی سی ال مدل

43S6500/6510
55/65C715-50/55P615/725-50/55/65P8SA-55P8M

مطابق روش زیر عمل کنید:

1- دانلود مستقیم از طریق مرورگر
ابتدا دکمه HOME بر روی کنترل را زده ، وارد قسمت هوشمند تلویزیون شوید.
در مرورگر قسمت آدرس بار ، نرم افزار مورد نیاز خود را نوشته و آن را جست و جو و سپس دانلود کنید.
فایل دانلود شده در صفحه اصلی در قسمت رسانه ، در مسیر حافظه داخلی و پوشه دانلود ذخیره می شود وارد آن قسمت شده و با کلیک بر روی نرم افزار آن را نصب کنید .

2- از طریق اتصال فلش
نرم افزارهای مد نظر سازگار با نسخه اندروید TV را دانلود کرده و بر روی فلش انتقال میدهیم و به پورت USB تلویزیون متصل می کنیم
ابتدا دکمه HOME بر روی کنترل را زده ، وارد قسمت هوشمند تلویزیون شوید.
در قسمت صفحه اصلی وارد قسمت رسانه شوید
وارد حافظه جانبی یا همان فلش شوید و نصب نرم افزارها را انجام دهید .

برای ثبت اطلاع رسانی از موجودی محصول، لطفا شماره موبایل خود را از قسمت حساب کاربری تکمیل کنید.